konvalinkova hubnuti ikona„Nyní musím zase pár centimetrů přes bříško a zadeček shodit,“ přiznala hehečka Naďa Konvalinková, která opět začala naplno pracovat na vylepšení své postavy. Cvičí, hlídá si jídlo a pravidelně chodí hubnout do hypoxi studia.

„Ve Snelle jsem měla velké úbytky. Vždycky si dám delší kůru, během které zhubnu i se zpevním a potom si dám zase pauzu. Vždycky tam mám velké výsledky. Když jsem chtěla rychle zhodit, tak jsem chodila třikrát týdně a nejúčinnějších je prvních deset kůr a pak jsem už chodila pozvolně jednou za týden, abych se jen udržovala. Ten rychlý nástup byl skvělý a nechala jsem tam osmnáct centimetrů v pase. A dnes už se ten počet centimetrů už zdvojnásobil! Navíc zmizely otoky nohou a celkově se zdravotně vylepšila,“ přiznává populární herečka, která měla nedávno premiéru v Divadle v Řeznické s hrou Sheldon a jeho matka paní Levinová. V netypickém dramatu v dopisech hraje spolu s Naďou Konvalinkovou Jan Zadražil.

REKLAMA

konvalinkova hubnuti 1

Z původních 106 kilogramů má sympatická herečka už mnoho dole a že je v pase štíhlejší skoro o čtyřicet centimetrů je vidět i na první letmý pohled! „Na léto jsem si koupila nové oblečení a pár krásných věcí jsem si nechala zmenšit, protože mi bylo líto se jich vzdát,“ prozradila Naďa Konvalinková.

konvalinkova hubnuti 2

„Teď už nemůžu říct, že by šla kila rychle dolů, protože člověk zjistí, že má všemi těmi dietami pošramocený metabolismus. Hlavně že už mi kila nenaskakují nahoru a já neustupuju od toho, co jsme si na začátku zadali,“ říká Naďa Kovalinková, která hubne ve Snelle pomocí hypoxi přístrojů a spolupracuje s nutričními odborníky Kateřinou Cajthamlovou a Petrem Havlíčkem. „Líbí se mi, jak jsou profesionální, poctiví a jak to mají vymyšlené. Ušijí všechno včetně jídelníčku přímo na člověka… Pro mě byla nejvíc zavazující jejich práce, kterou mi věnovali, proto by mě strašně trápilo, kdybych je zklamala a hlavně jsem nechtěla zklamat sama sebe.“

 


Úspory energie sledujte na EnergyTV

Informace pro gurmány a milovníky jídla na Vysočině - Vysočinachutná

Facebook i-Vysočina.cz