Ministr zdravotnictví navštívil nymburskou nemocnici

Na pozvání místostarostky Adrieny Gabrielové navštívil 21. června nymburskou nemocnici ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Během návštěvy si prohlédl nemocnici, pohovořil si s vedením nemocnice a také se zúčastnil besedy se zaměstnanci.

Číst dál...

Cyklostezka na pravém břehu Labe září novotou

Celkovou rekonstrukcí prošla část nejpoužívanější cyklostezky na pravém břehu Labe. Jednalo se o úsek od Sportovního areálu Veslák až k Sánské strouze směrem do Poděbrad, který se nachází katastrálním území města Nymburk.

Číst dál...

Nemocnice se chystá na krátkodobé přerušení dodávky elektrické energie

V souvislosti s přerušením dodávky elektrické energie z rozvodné sítě, které je naplánováno společností ČEZ na pátek 13. července od 7.30 do 15.00 hodin, chystá Nemocnice Nymburk s. r. o. zajištění provozu prostřednictvím vlastních záložních zdrojů (naftových agregátů). S tím se pojí drobné provozní změny, které se ovšem pacientů dotknou zcela minimálně.

Číst dál...

Lávka z Labe byla vytažena a dno řeky zkontrolováno

Společnost STRABAG, a. s. včera 7. srpna provedla ve spolupráci s Hasiči SŽDC vytažení spadlého dílu lávky z vody. Samotné vytahování probíhalo od 8 hodiny ranní a k úplnému vytažení došlo před 18 hodinou večer. Dnes bylo zkontrolováno koryto řeky a žádná překážka nebyla nalezena. Demoliční práce na břehu stále probíhají a kompletně by měla být lávka zlikvidována, včetně odvozu suti, 12. srpna.

Číst dál...