Rozsáhlá rekonstrukce budovy Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT je u konce

Studenti a zaměstnanci Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT se v novém semestru mohou těšit na nově zrekonstruované prostory. Objekt KOKOS na kladenském náměstí Sítná, ve kterém fakulta sídlí, v posledních osmi měsících prošel generální opravou za více než 115 milionů korun. Při ní stavaři kompletně zrekonstruovali vnitřní prostory výškové budovy, spojovacího krčku, dvorního traktu a dvě místnosti suterénu dvorního traktu.

Číst dál...

Začněte nový školní rok s bojovým uměním Taekwon-do

Největší škola taekwon-do v ČR Ge-Baek Hosin Sool otevírá další školní rok! Přijďte si zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do! Máme nejširší nabídku tréninků v Čechách, minulý rok se nám již popáté v řadě podařilo obhájit celkové vítězství Mistrovství České republiky.

Číst dál...

VIDEO: Kladenský vodojem znovu ožije, promění se v unikátní řídicí středisko

Po letech, kdy kladenský vodojem neměl funkční využití, se do dvou let promění v unikátní řídicí středisko doplněné expozicí o vodárenství a vyhlídkou z unikátní konferenční místnosti. Projekt kompletní rekonstrukce odstartoval koncem srpna demontáží vnějšího obalu věže, snesením střechy a vyjmutím vnitřní nádrže vodojemu. Právě v místě, kde byla nádrž umístěna, vznikne jeden z nejmodernějších dispečinků v zemi. Vodojem tak po letech najde znovu své poslaní a bude součástí řízení moderní vodohospodářské infrastruktury.

Číst dál...

REKLAMA