OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM

Vysočina s Varnsdorfem potřetí v řadě prohrála

fc vysocina logoFotbalistům FC Vysočina se proti Varnsdorfu nedaří, což potvrdil i zimní přípravný duel. Druholigový soupeř se v Nymburce už ve 13. minutě ujal vedení ze standardní situace a to bez větších potíží udržel až do konce zápasu. Varnsdorf tak Vysočinu porazil potřetí v řadě bez inkasované branky.

Číst dál...

Jihlavští FK Klasici jsou druzí na Mistrovství ČR v malé kopané

FK Klasici ikonaZ 18. Mistrovství ČR v malé kopané "Final Four", konaného 19. ledna 2013 v Milovicích u Nymburka, přivezli prvoligoví jihlavští FK Klasici zasloužené stříbro.  Čtvrtfinálové a semifinálové kvalifikační skupiny poslaly do boje o titul Mistra ČR v malém fotbale jihlavské FK Klasici spolu s týmy AUDI United Praha, AC Everlast Příbram a RKM Brno.

Číst dál...

Vysočina Admiře oplatila porážku

fotbalFotbalisté FC Vysočina pokračují v úspěšné zimní bilanci. Za další výhrou vyrazili za Vídeň, kde změřili síly s 9. celkem rakouské Bundesligy Admirou Wacker. Zatímco před rokem Vysočina na svého rakouského soka nestačila v poměru 3:0, nyní mu stejnou mincí porážku oplatila. V první půli za Jihlavu skóroval Tomáš Rada a ve druhé půli další branky přidali Ondřej Šourek a Václav Tomeček.

Číst dál...

Milan Kopic po sedmi letech oblékne ligový dres

fc vysocinaSedmadvacetiletý stoper Milan Kopic na jaře po sedmi letech znovu oblékne prvoligový dres FC Vysočina. Vedení klubu se s tímto zkušeným hráčem, který prošel jihlavským dorostem a juniorkou, dohodlo na smlouvě. S týmem už se naopak rozloučil zkušený útočník Karel Kroupa.

Číst dál...

Vysočina výrazně zvítězila i nad Slováckem

fc vysocina logoTýden po utkání s Brnem dokázali fotbalisté vyprovodit čtyřgólovým přídělem i Slovácko. Ve třetím jihlavském duelu Tipsport ligy padaly góly až ve druhé půli. Skóre otevřel Jan Kosak, vzápětí zvýšil Václav Vašíček a na konečných 0:4 (0:0) upravil dvěma trefami testovaný hrot David Vaněček.

Číst dál...

Komňacký: Podali jsme horší výkon, než proti Brnu

fc vysocina logoVysočina proti Zlínu svým výkonem zaostala oproti středečnímu utkání proti Zbrojovce Brno. „Rozhodně jsme odehráli méně vydařený zápas, než před čtyřmi dny. Výsledek odpovídá průběhu utkání,“ sdělil po duelu Tipsport ligy trenér František Komňacký.

Číst dál...

Duel Vysočiny se Zlínem skončil remízou 1:1

fotbalDruhé představení FC Vysočina v lednové Tipsport lize skončil remízou 1:1. Jihlavský tým vyhrál první půli, v níž se střelecky prosadil Marin Glasnovič. Zcela pozměněná sestava Vysočiny ve druhém dějství branku nepřidala a naopak dovolila zlínskému remízu vstřelit z pokutového kopu vyrovnávací branku. Duel tak skončil zaslouženou remízou 1:1.