OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Lékařská legenda v nemocnici Pelhřimov

MUDr. Vladimír Leman, uznávaný lékař a specialista na interní medicínu, pracuje nevídaných 67 let v pelhřimovské nemocnici. S devíti dekádami života, z nichž většinu strávil v medicíně, je Dr. Leman živoucí ikonou v oblasti zdravotnictví.

Číst dál...

Oslava mezinárodního dne sester v pelhřimovské nemocnici

12.5. si každoročně připomínáme Mezinárodní den sester. Pelhřimovská nemocnice, ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou Jihlava, rozzářila uznáním ty, kteří jsou pilířem zdravotnictví - zdravotní sestry. Tento den oslavuje nejen jejich práci, ale i dědictví legendární Florence Nightingale, matky moderního ošetřovatelství.

Číst dál...

Interaktivní učení s nemocnicí Pelhřimov

Nemocnice Pelhřimov se v prvním týdnu května intenzivně věnovala osvětě o důležitosti hygieny rukou a připojila se tak k celosvětové kampani Světovému dni hygieny rukou. Celý týden byl nabitý edukačními akcemi. Nejprve 3. května proběhl Den hygieny rukou přímo u hlavního vchodu do lůžkové části nemocnice, kde si 67 zájemců mohlo připomenout správnou techniku mytí a kdy si ruce mýt.

Číst dál...

Speciální oběd pro speciální hosty

Klienti Domova Jeřabina, který poskytuje služby osobám s různými potřebami, dostali milé pozvání na oběd, a to ne kdekoliv, ale přímo v oblíbeném Mad Monkey Café v Jihlavě.

Číst dál...

Nemocnice Pelhřimov obhájila akreditaci

V současné době je kvalita zdravotní péče stále důležitějším tématem. Pro Nemocnici Pelhřimov je získání akreditace u Spojené akreditační komise klíčem k potvrzení vysokých standardů a bezpečnosti poskytované péče. Akreditace znamená externí hodnocení kvality a udělení certifikátu kvality. Příprava na akreditaci je dlouhodobý a kontinuální proces. První akreditace proběhla v roce 2008 a následně po každých třech letech ji nemocnice obhajuje.

Číst dál...

Stovky návštěvníků na dni zdraví

Nemocnice Pelhřimov uspořádala úspěšnou akci s názvem Den pro zdraví, která se konala v polovině dubna. Akce, zaměřená na primární prevenci a zdravý životní styl, přilákala do atria hlavní lůžkové budovy Nemocnice Pelhřimov, téměř tři stovky návštěvníků.

Číst dál...

Nemocnice Pelhřimov má magnetckou rezonanci

Nemocnice Pelhřimov slavnostně otevřela nové pracoviště magnetické rezonance, což znamená významný pokrok v diagnostických možnostech radiodiagnostického oddělení. Nově instalované zařízení, financované z evropského projektu REACT-EU, bylo pořízeno za více než 35 milionů korun a je nejmodernějším přístrojovým vybavením v regionu.

Číst dál...

REKLAMA