OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Policisté na Vysočině pátrají po svém kolegovi

policiePolicie na Vysočině vyhlásila pátrání po čtyřiadvacetiletém policistovi, který je pohřešován od úterního rána. Může u sebe mít služební zbraň a mohl se stát obětí protiprávního jednání, sdělila v pátek agentuře Mediafax mluvčí policistů Jana Kroutilová.

Číst dál...

U Hodějovic se srazila dvě auta

hodejovice_nehoda_ikonaV úterý 25.10.2010 před šestou hodinou ranní přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o dopravní nehodě na komunikaci u obce Hodějovice na Pelhřimovsku. K události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pelhřimov.

Číst dál...

Kriminalisté z Vysočiny zadrželi pašeráky cigaret

cigarety_neznaceneKriminalisté z Vysočiny společně s celníky zadrželi v rámci akce "Jarmil" v uplynulém týdnu skupinu pachatelů, kteří pašovali do země cigarety. Předběžně odhadnutá škoda na úniku na clu a dani činí téměř čtyři miliony korun, informovala agenturu Mediafax v úterý policejní mluvčí Dana Čírtková.

Číst dál...

Varhany v želivském klášteře potřebují nutně opravit

zelivVelké varhany na hlavním kůru v opatském kostele narození Panny Marie v Premonstrátském klášteře v Želivě jsou v havarijním stavu a bezodkladně vyžadují nákladnou rekonstrukci. Prakticky jsou zcela nefunkční. V současné době slouží spíše jako ozdoba díky své varhanní skříni, ale k bohoslužbám se využívá chórový nástroj nad presbytářem.

Číst dál...

Jihlavské kašny jsou připraveny na zimu

2010-10-25_kasna_009_Obě kašny na jihlavském Masarykově náměstí už jsou připraveny na zimu. Jsou na nich položeny a upevněny dřevěné kuželovité kryty, které zabraňují vhazování odpadků a chrání kašny i nedávno nainstalované reflektory.

Číst dál...

REKLAMA