OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Další čerpadla i přilby s sebou přivezli hasiči do Zakarpatské oblasti Ukrajiny

Zakarpatským hasičům slouží další tři nová plovoucí čerpadla od Kraje Vysočina a chrání je 30 nových profesionálních přileb přímo od generálního ředitele Hasičského záchranného sboru ČR Drahoslava Ryby. Nové vybavení svým ukrajinským kolegům přivezli na konci minulého týdne zástupci Krajského hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina, Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v čele s generálním ředitelem hasičů Drahoslavem Rybou. O jejich přivítání v Užhorodu se postaral přímo ředitel Státní služby Ukrajiny pro mimořádné situace Mykola Oleksandrovyč Čečotkin.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 18. 7. 2018

Jak po prvním pololetí vypadá meziroční srovnání kriminality na Vysočině a jaké další příčiny měl úhyn žirafího samce z jihlavské zoo, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

Policisté vyjížděli za prvního půl roku k 1 980 dopravním nehodám

V průběhu prvních šesti měsíců letošního roku šetřili policisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina na silnicích v našem kraji celkem 1 980 dopravních nehod. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku se počet dopravních nehod mírně snížil -  o 22 dopravních nehod, což představuje snížení o  jedno procento.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 13. 7. 2018

Oloupení mladého muže dvojici pachatelů neprojde. Nejen o tom budou dnešní zprávy. Dále nabídnou předpověď počasí nebo ohlédnutí za promocemi na jihlavské vysoké škole.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 12. 7. 2018

Opakované bezdůvodné vytáčení tísňové linky se opilému muži vymstilo – skončil na záchytce a ještě mu hrozí obrovská pokuta. Více se dozvíte v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA