REKLAMA

Chytré zrcadlo, regulace vytápění na dálku nebo ovládání osvětlení hlasem

V úterý 19. března startuje na brněnském výstavišti mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2019. HDL Automation, dceřiná společnost společnosti GORDIC, na něm představí smart řešení pro domácnosti, ale i pro hotely a velké administrativní budovy. V expozici bude možné si na interaktivních panelech vyzkoušet ovládání světel a závěsů hlasem, prohlédnout chytré zrcadlo nebo se seznámit s úspornými systémy, jako je například bezdrátová regulace vytápění. Expozice bude přístupná vždy od 9 do 17 hodin až do pátku 22. března ve stánku P 4.12 v pavilonu P.

Číst dál...

Dle Světové banky se podnikatelům v Česku stavební povolení vyřizuje nejsnáze v Brně

Dnes byla zveřejněna studie Světové banky Subnational Doing Business in the European Union 2018: Chorvatsko, Česká republika, Portugalsko a Slovensko srovnávající podmínky pro podnikání ve výše uvedených zemích na lokální úrovni. Projekt vychází ze zprávy Doing Business, jedné ze čtyř ústředních publikací Světové banky, která porovnává podnikatelské prostředí ve 190 ekonomikách celého světa.

Číst dál...

Na LETIŠTI BRNO letí elektromobilita od E.ON

EON airbrno mobilita ikonaVITO E-CELL, smart fortwo ed, E.ON e-max 90´S a HUGO BIKE není zašifrovaný nápis, ale dopravní prostředky, které jsou od dnešního dne zapůjčeny na jeden rok pro potřeby zaměstnanců letiště v Brně-Tuřanech. Spolupráce společností E.ON a LETIŠTĚ BRNO začala již v roce 2011, kdy byla zprovozněna v areálu letiště veřejná dobíjecí stanice pro elektromobily. Jako bonus zde mohou zájemci dobíjet svá vozidla na elektrický pohon zcela zdarma.

Číst dál...

REKLAMA