REKLAMA

Prostor u muzea dozná změn za miliony. Práce startují

Pohodlnější přístup k muzeu Vyškovanům i návštěvníkům města zajistí revitalizace prostoru mezi zámkem a zámeckou zahradou. Práce za víc než 6 milionů korun startují. Dojde tak k omezení přístupnosti cest: od středy 27. června stavební firma úplně uzavře průchod z prostoru do zámecké zahrady, vjezd pro veřejnost od křižovatky ulic Hřbitovní a Cukrovarská k Muzeu Vyškovska i průchod pro chodce a cyklisty od náměstí Čsl. armády.

Číst dál...

Vyškov od září spustí službu Senior taxi. Za 20 korun

Na městský úřad, k praktickému lékaři nebo třeba na hřbitov. A to za jednotný poplatek 20 korun za jednu jízdu. Vyškov spouští cenově a časově dostupnou přepravu seniorů a lidí se zhoršenou pohyblivostí. Služba Senior taxi odstartuje v pondělí 3. září.

Číst dál...

Město Vyškov udělí čestná občanství po deseti letech

Bývalý starosta Kamil Král, jeho kolega bývalý místostarosta Břetislav Gregor a někdejší přednosta Okresního úřadu ve Vyškově Pavel Vašíček. Trojice mužů, kterým na podzim současný starosta Karel Goldemund udělí Čestné občanství města Vyškova. 

Číst dál...

Vedení Vyškova poděkovalo basketbalovým žáčkům

Oranžový míč a snaha dostat jich do obroučky koše víc než soupeř. Populární míčový sport má solidní základnu také ve Vyškově a s ní spojenou řadu úspěchů. Starosta Karel Goldemund ve čtvrtek 28. června osobně poděkoval za vzornou reprezentaci města mladým basketbalistům. 

Číst dál...

Práce na zimním stadionu slibně pokračují

Další výrazný posun hlásí stavební firma, pod jejímž vedením ve Vyškově vzniká největší letošní investice města. Na konci srpna byla vlastní hala vyškovského zimního stadionu vizuálně hotová. Zvnějšku i zvnitřku. Dělníci pokračují se zázemím a montážemi technologií.

Číst dál...

REKLAMA